Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla

Poniedziałek 22.04.                               Oktawa Wielkanocy (biały)

Czyt.: Dz 2, 14. 22-32; Mt 28, 8-15

8.00 1) Dziękczynna z ok. 80-tej rocz. ur. Adeli Walke, z prośbą o Boże bł., zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę MB Fatimskiej dla Jubilatki i rodziny. 2) Dziękczynna z ok. 30-tej rocz. ślubu Danuty i Joachima Ludwig, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Jubilatów i rodziny. 3) Za ++ rodziców Erharda i Elżbietę Holik, Edwarda i Agnieszkę Kopia, dziadków, dwczc.

9.30 1) Dziękczynna z ok. 25-tej rocz. ślubu Eweliny i Marka Hop, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla całej rodziny. 2) Dziękczynna z ok. 80-tej rocz. ur. Jerzego, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Solenizanta i rodziny. 

13.00 – 17.00 Wielkanocna Procesja Konna.

17.00 Za ++ dziadków Martę i Józefa Golka, Wilhelma i Józefę Rűckert, Annę i Wiktora Magiera, pokrew.

 

Wtorek 23.04. Oktawa Wielkanocy (biały)

Czyt.: Dz 2, 36-41; J 20, 11-18

6.20 Różaniec.

7.00 1) Za ++ Joachima Slupina, Łucję Faber, rodziców Różę i Jana Leppich, teściów, dziadków, rodziców chrzestnych, pokrew. 2) Za ++ rodziców Laszczok i Jurkiewicz, braci Edwarda i Józefa, bratową Gertrudę, dziadków z obu stron, rodziców chrzestnych, ciocie Elżbietę, Katarzynę i Rozalię, dwczc. 3) Za ++ rodziców Gertrudę i Helmuta Pieczka, ojca Zbigniewa Mężyńskiego, dziadków z obu stron, pokrew. Po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

13.00 Ślub rzymski: Katarzyna Beder i Darius Bartoschek.

14.30 Ślub rzymski: Kamila Majnusz i Mateusz Mandel.

 

Środa 24.04. Oktawa Wielkanocy (biały)

Czyt.: Dz 3, 1-10; Łk 24, 13-35

17.15 Różaniec.

17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 1) Za ++ ojca Reinholda Kuwaczka w rocz. śm., matkę Monikę, dziadków Kuwaczka, Hermaś i Pietrzyk, matkę chrzestną Hildegardę Skoludek, pokrew. 2) Za ++ rodziców Gertrudę i Józefa Konieczny, teścia Antoniego Kołodziejczyk, pokrew., dwczc. 

 

Czwartek 25.04.  Oktawa Wielkanocy (biały)

Czyt.: Dz 3, 11-26; Łk 24, 35-48

13.00 Ślub rzymski: Monika Śliwa i Bartłomiej Bajon.

18.30 Procesja błagalna o dobre urodzaje i Boże bł. w pracy na roli.

19.15 Konwent wielkanocny: 1) W intencji żyjących i ++ kapłanów dekanatu Gliwice - Łabędy. 2) Za ++ rodziców Ericha i Cecylię Rusin, teścia Joachima Krawczyk, pokrew. 3) Za ++ Margot i Jorga Szepe (od szwagierki Heleny i Edyty).

 

Piątek 26.04. Oktawa Wielkanocy (biały)

 Czyt.: Dz 4, 1-12; J 21, 1-14

17.15 Różaniec.

17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 1) Za ++ brata Fryderyka Puszer, dziadków Gertrudę i Walentego Puszer, Marię i Franciszka Dylong, Agnieszkę i Franciszka Pietrzyk, Martę, Różę i Wincentego Hutsch, ciocię Hildegardę Dziuba. 2) Za + męża Jerzego Wojtulek w IV rocz. śm., rodziców, teściów, pokrew. 3) Za ++ Henryka Polefka, siostrę Cecylię i Herberta Dziadek, rodziców Polefka i Hajok. 4) Dziękczynna z ok. 50-tej rocz. ur. Beaty i Eryka, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Jubilatów i rodziny.

 

Sobota 27.04.  Oktawa Wielkanocy (biały)

Czyt.: Dz 4, 13-21; Mk 16, 9-15

8.00 Sprzątanie kościoła: ul. Daszyńskiego 591-657 (numery nieparzyste).

12.00 Ślub rzymski: Sylwia Stebel i Tomasz Lepiorz.

13.30 Dziękczynna z ok. 50-tej rocz. ślubu Anny i Eryka, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Jubilatów i rodziny.

14.30 Dziękczynna z ok. 60-tej rocz. ślubu Anny i Wincentego Górka, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Jubilatów i rodziny.

18.00 1) Dziękczynna z ok. 3-ciej rocz. ur. Antoniego oraz z ok. przyjęcia sakramentu chrztu św. przez Henryka Leona, z prośbą o opiekę Aniołów Stróżów, zdrowie i dary Ducha Św. dla całej rodziny. 2) Za + żonę i matkę Elżbietę Jonda.

 

Niedziela 28.04. Odpust ku czci św. Jerzego; Niedziela Miłosierdzia (biały)

Czyt. Dz 4, 32-35; 1 J 5, 1-6; J 20, 19-31

7.35 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8.00 1) Za ++ rodziców Anastazję i Wiktora Wróbel, Rafała, żonę Sylwię, siostry, braci, dziadków, pokrew. Duda i Wróbel. 2) W intencji żyjących oraz za ++ członków Róż Różańcowych.

10.30 Suma odpustowa: 1) W intencji parafialnego zespołu Caritas oraz parafian i gości. 2) Poweselna w intencji rodzin Stebel i Lepiorz. 3) Za wstaw. Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Hani Pawliczek, jej rodziców i rodziców chrzestnych. 4) Dziękczynna z ok. 45-tej rocz. ślubu Urszuli i Jerzego Gorgoń, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Jubilatów i rodziny.

14.30 Różaniec w kościele św. Jerzego.

15.00 Nieszpory odpustowe w kościele św. Jerzego.

16.00 Za ++ Heinza i Elfrydę Kopia, Martę Galonska. 

Thursday the 25th. Parafia Ostropa.