Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla

 

 

 

 

GRUPA I

 

 

 

 

GRUPA II

 

 

 

 

GRUPA III

 

 

 

 

GRUPA IV

 

 

 

 

GRUPA V

 

Dapkun Bartłomiej

Górka Patryk

Kamiński Dawid

Jamroś Szymon

Kozioł Adam

Oprzondek Paweł

Śmieszek Kacper

 

 

Hajok Rafał

KONIECZNY  MICHAŁ

Oprzondek Damian
STRASZEK PIOTR



 

 

 

Ficek Kamil

Król Kamil

Magiera Paweł 

Majnusz Błażej

Mężyński Krzysztof

Myśliwiec Wojciech

Sosna Paweł

 

 

Kurcz Denis

Magiera Mateusz

Szombierski Paweł

SZYMURA GRZEGORZ

 

 

Faber Michał

Hajok Łukasz

Kampe Marcin

Kasperek Michał

Pawliczek Szymon

Polefka Mateusz

Szombierski Kacper

 

 

Goldmann Artur

Krotofil Daniel

Magiera Patryk

 

 

 

 

 

Gołasz Przemysław

Kaczmarek Marek

Kłyk Marco

Kopia Bartłomiej

Ludwig Robin

Mysłek Mateusz

Paleta Grzegorz

Tkacz Sebastian

 

Kaczmarek Adam

Lewandowski Wojciech

Tkacz Rafał

 

 

 

 

Cetnarowski Paweł

Duda Bartek

Hassa Dawid

Kałuża Daniel

Machaj Krzysztof

Michałkiewicz Patryk

Szydło Paweł

Wieczorek Krzysztof

 

GOROL DANIEL
Jonderko Adam

KOWOL PAWEŁ

 



 

 

PONIEDZIAŁEK

 

23 czerwca

18.00

Dapkun Bartłomiej

Oprzondek Paweł

Śmieszek Kacper

Szydło Paweł        

Duda Bartłomiej

Kozioł Adam

Kaczmarek Marek

 

Szombierski Paweł

Magiera Mateusz

Hajok Rafał

Oprzondek Damian (L)

 

WTOREK

 

24 czerwca

7.00

Machaj Krzysztof

Górka Patryk

Magiera Paweł

Tkacz Sebastian

Goldmann Artur

18.00

Gołasz Przemysław

Majnusz Błażej (L)

Mysłek Mateusz

Sosna Paweł

Paleta Grzegorz

Kampe Marcin   

 

Hajok Łukasz

Szombierski Kacper

Krotofil Daniel

Jonderko Adam

 

ŚRODA

 

25 czerwca

 

17.00

Wieczorek Krzysztof

Faber Michał

Kamiński Dawid

Pawliczek Szymon

Kałuża Daniel

Król Kamil

 

Kurcz Denis (L)

Kaczmarek Adam

Szymura Grzegorz

 

CZWARTEK

 

26 czerwca

 

18.00

Jamroś Szymon

Kłyk Marco

Hassa Dawid

Kopia Bartłomiej

Mężyński Krzysztof

Polefka Mateusz

 

Tkacz Rafał(L)

Lewandowski Wojciech

Magiera Patryk

 

 

PIĄTEK

 

27 czerwca

8.15

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

18.00

Ludwig Robin

Cetnarowski Paweł

Myśliwiec Wojciech

Michałkiewicz Patryk

Ficek Kamil

Kasperek Michał

 

Konieczny Michał

Straszek Piotr (L)

Gorol Daniel

Kowol Paweł

 

SOBOTA

 

28 czerwca

12.00 – Ślub

Hajok Łukasz

Szombierski Kacper

Tkacz Rafał

Lewandowski Wojciech

 

18.00

 

GRUPA III

 

 

NIEDZIELA

 

29 czerwca

 

08.00

 

GRUPA IV

Magiera E.

Timler W.
Polanecki K.

 

09.30

 

GRUPA V

Święty T.

 Myśliwiec J. Niesyto H.

 

11.00

 

GRUPA I
Jonderko K.

Ludwig J.

15.00

 

GRUPA III

16.00

 

GRUPA II

 

 

20 kwietnia

SANDRA KURCZ

4 maja

GABRIELA PAWLICZEK

18 maja

BEATA BALCER

25 maja

ALICJA BUHL

1 czerwca

MICHAELA LUDWIG

15 czerwca

KEVIN LUDWIG

22 czerwca

SANDRA KURCZ

29 czerwca

GABRIELA PAWLICZEK

Tuesday the 22nd. Osiedle Ostropa.